O nás

Společnost CERTAMET s.r.o. byla založena s cílem dodávat kvalitní osobní ochranné pracovní prostředky a pomůcky zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

V současné době vystupujeme nejen jako distributor zavedených značek a dodavatelů na českém trhu, ale i jako dovozce pracovních, zdravotnických a potravinářských rukavic. Můžeme tak nabídnout ucelený program výrobků pokrývající široké spektrum průmyslových odvětví jako např. – stavebnictví, automobilový průmysl, kovoobrábění a zpracování kovů, dřevoprůmysl, potravinářství, výzkum, zdravotnictví apod. Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností ze stavebního průmyslu.

Mezi dodávané značky patří:

SIRIUS, LUX, ORION, CXS, VENATOR, VISION, WAITOMO, obuv DOG, STEEL SAFETY, DR. CORK, GOTEX, ISLAND, ROAD, ROCK, STONE, SPIRO,

AUTRALIAN LINE, BLACK KNIGHT, CRV, ČERVA, EAR DEFENDER, ELECTRA, FREEHAND, iSPECTOR, PANDA, RAVEN, SPIROTEK, VEKTOR

COOL TREND, ARDON

UVEX, 3M, ANSELL, BOOTS COMPANY, DG TACHOV, HECKEL, HEXARMOR, JSP, LANEX, LOCKWEILER, MOLEDA, OKULA, PETZL, REFIL, SAFEWAY, SIOEN, PLUM, DUPONT, ANTICUT, BESTARD,  KIBERLEY-CLARK, MAPA, PROHELM, PROTEKT, SAD

 

Vše je doplněno o zakázkovou výrobu pracovních oděvů a potisků dle přání zákazníka. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kromě kompletního portfolia výrobků i spolehlivý servis, profesionální přístup a příznivou cenovou politiku.